Europese Kampioenschappen OCR

Europese Kampioenschappen OCR

2022

Jesse de Heer
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Elite
Positie: 1ste
Team 1
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Team race
Positie: 1ste
Team 2
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Team race
Positie: 3de
Marloes de Boer
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 14-15
Positie: 2de
Lemoni Berk
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 14-15
Positie: 1ste
Sander Terwolbek
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 14-15
Positie: 1ste
Mateo vd Berg
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 14-15
Positie: 2de
Teij vd Kooij
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 16-17
Positie: 3de
Maarten Heerkens
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 20-24
Positie: 1ste
Renske vd Haar
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 25-29
Positie: 1ste
Roel Joles
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 35-39
Positie: 1ste
Sandra van Dijk
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 45-49
Positie: 1ste
Robin Robbemond
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 50-54
Positie: 2de
Erik de Heer
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Short
Sub: Age-group 55-59
Positie: 1ste
Maarten Heerkens
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Age-group 20-24
Positie: 2de
Renske vd Haar
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Age-group 25-29
Positie: 3de
Alexander Kosterman
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Age-group 30-34
Positie: 3de
Erik de Heer
Val di Fiemme Italy
Seizoen: 2022
Categorie: Standard
Sub: Age-group 55-59
Positie: 1ste

2019

Stijn Lagrand
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Short
Sub: Age-group 13-17
Positie: 1ste
Valérie Giesberts
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Short
Sub: Age-group 13-17
Positie: 1ste
Martijn Bloem
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Short
Sub: Age-group 40-44
Positie: 2de
Dooitze Dijkstra
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Short
Sub: Age-group 35-39
Positie: 3de
Erik de Heer
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Short
Sub: Age-group 50+
Positie: 3de
Stijn Lagrand
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Standard
Sub: Age-group 13-17
Positie: 1ste
Valérie Giesberts
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Standard
Sub: Age-group 13-17
Positie: 1ste
Martijn Bloem
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Standard
Sub: Age-group 40-44
Positie: 2de
Erik de Heer
OCR EC Poland
Seizoen: 2019
Categorie: Standard
Sub: Age-group 50+
Positie: 3de

2018

Hang-On Team
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Team race
Sub: Elite team
Positie: 1ste
Bart Postma
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Short
Sub: Age-group 16-17
Positie: 1ste
Erik de Heer
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Short
Sub: Age-group 50+
Positie: 1ste
Stijn Lagrand
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 16-17
Positie: 1ste
Thomas Kuik
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Short
Sub: Age-group 16-17
Positie: 2de
Jesse de Heer
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Short
Sub: Age-group 18-24
Positie: 2de
Bart Postma
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 16-17
Positie: 2de
Martijn Bloem
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 35-39
Positie: 2de
Stijn Lagrand
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Short
Sub: Age-group 16-17
Positie: 3de
Maarten Heerkens
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 16-17
Positie: 3de
Jesse de Heer
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 18-24
Positie: 3de
Erik de Heer
OCR EC Esbjerg Denenmarken
Seizoen: 2018
Categorie: Standard
Sub: Age-group 50+
Positie: 3de

2017

Martijn Bloem
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 35-39
Positie: 1ste
Roël Joles
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 30-34
Positie: 1ste
Bo de Groot
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 18-24
Positie: 1ste
Bart Postma
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 13-17
Positie: 1ste
Ruud van Oudenallen
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 40-44
Positie: 2de
Jesse de Heer
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 18-24
Positie: 2de
Meira Zubcevic
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 13-17
Positie: 2de
Priscilla de Vries
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 40-44
Positie: 3de
Jessyca van Engelenburg
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 13-17
Positie: 3de
Stijn Lagrand
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Age-group 13-17 jaar
Positie: 3de
Hang-On Team
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCR EC Flevonice
Sub: Elite team
Positie: 3de
Frank Oosterom
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCREC Frankfurt
Sub: Age-group 18-24
Positie: 1ste
Jesse de Heer
European Championships
Seizoen: 2017
Categorie: OCREC Frankfurt
Sub: Elite
Positie: 3de